Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z prawem własności Barczewo - Lista ofert

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

449 000 zł74 m² 6 100,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

***umowa przedwstępna*** Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Barczewie (15 minut od Olsztyna), przy ulicy Os. Zielone Wzgórze 7 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

199 000 zł34 m² 5 778,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Barczewo. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

599 000 zł96 m² 6 247,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Zielone Wzgórze w miejscowości Barczewo. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

271 000 zł55 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Barczewie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego 28C i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepodległości

Barczewo,warmińsko-mazurskie

300 000 zł40 m² 7 498,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania należącego do kameralnej inwestycji deweloperskiej realizowanej w Barczewie przy ul. Niepodległości. W mieście krzyżują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niepodległości

Barczewo,warmińsko-mazurskie

485 000 zł82 m² 5 885,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

271 000 zł55 m² 4 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Barczewo,warmińsko-mazurskie

262 000 zł37 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować dla Państwa mieszkanie dwu pokojowe na pierwszym piętrze w Barczewie na Os. Słonecznym Nieruchomość o pow 37 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie Doskonale zlokalizowane mieszkanie idealne dla pary lub singla. Lokalizacja Trudno o lepszą lokalizacje w Barczewie! Mieszkanie położone jest na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

249 000 zł48 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W skrócie Doskonale zlokalizowane mieszkanie idealne dla młodej rodziny lub inwestora szukającego inwestycji bez dużych nakładów finansowych. Lokalizacja Trudno o lepszą lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

399 000 zł92 m² 4 354,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne I wyremontowane mieszkanie W stylowej kamienicy. Dla ludzi, którzy cenią sobie duszę i niepowtarzalny charakter architektury. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 91,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Barczewo,warmińsko-mazurskie

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne ,trzypokojowe I po remoncie generalnym mieszkanie 56 m2 W barczewie, ul. Warmińska 54 Z miejscami postojowymi tylko dla mieszkańców. Nieruchomość usytuowana na 3/3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Barczewo,warmińsko-mazurskie

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 55m. Mieszkanie znajduje sie w centrum Barczewa. Jest po remoncie. Ma nowe okna. Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie jest wlasnoscia prywatna. Wszystkie szczegoly pod numerem tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barczewo,warmińsko-mazurskie

269 000 zł48 m² 5 580,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Słonecznym w Barczewie. Oferowana cena sprzedaży - 269.000 złotych - do negocjacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

339 000 zł54 m² 6 283,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 54 m2 znajdujące się na parterze w bloku z 2017 r położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Barczewo,warmińsko-mazurskie

259 000 zł58 m² 4 434,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,40 m2 położone przy ul. Krótkiej w Barczewie. Lokal położony jest na I piętrze w trzypiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

169 000 zł47 m² 3 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w Barczewie przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Barczewo,warmińsko-mazurskie

138 000 zł41 m² 3 363,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedane Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,03 m2 zlokalizowane w Barczewie przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na II piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Barczewo,warmińsko-mazurskie

139 000 zł46 m² 2 995,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedane Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w Barczewie przy ul. Krótkiej. Lokal położony jest na III piętrze w trzypiętrowym bloku. Cena sprzedaży - 139000 złotych - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się w miejscowości Barczewo. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

229 000 zł55 m² 4 160,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 zlokalizowane na Osiedlu Zielone Wzgórze w Barczewie. Ofertowa cena 229 000 zł podlega negocjacji. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

165 000 zł49 m² 3 400,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gratulujemy stronom transakcji! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,52 m2 usytuowane na parterze w bloku na Osiedlu Słonecznym w Barczewie. Cena sprzedaży - 165000 złotych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Barczewo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł47 m² 3 165,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezewacja Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 zlokalizowane w Barczewie przy ul. Kościuszki. Mieszkanie mieści się na parterze w trzypiętrowym bloku. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Barczewie na os. Zielone Wzgórze. Mieszkanie położone jest na 1p/3p w bloku wybudowanym w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zielone Wzgórze

Barczewo,warmińsko-mazurskie

198 000 zł48 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Barczewie na os. Zielone Wzgórze. Mieszkanie położone jest na 1p/3p w bloku wybudowanym w nowej technologii (2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł57 m² 2 794,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Polecamy do sprzedaży wygodne mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 zlokalizowane w Barczewie przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł49 m² 2 965,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,89 m2 zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego w Barczewie. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze. Cena sprzedaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

120 000 zł47 m² 2 549,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku w Barczewie. Dobra cena sprzedaży - 120000 zł! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie na parterze o powierzchni 48 m2 w Barczewie. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje: - sypialnia o pow. 9 m2, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

148 000 zł55 m² 2 690,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 3 pokojowe. W sypialniach nowe szafy w zabudowie. Kuchnia umeblowana. Lokalizacja umozliwia łatwy dostep do placówek publicznych jak szkoła , przedszkole, przychodnia zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Barczewo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł52 m² 2 865,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o pow. 52,1m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze w budynku dwupiętrowym z cegły, na ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z dwóch dużych ustawnych pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

170 000 zł46 m² 3 671,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, słoneczne, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania (po ewentualnym odświeżeniu). Spokojna okolica, w bliskiej odległości od sklepów( w tym supermarket), przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Barczewo,warmińsko-mazurskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56m2 w Barczewie na ul. Osiedle Słoneczne 1. Blok jest ocieplony. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W atrakcyjnej cenie 3 pokojowe mieszkanie bardzo funkcjonalne, bardzo ustawne. Kuchnia otwarta na salon, dwa oddzielne pokoje z zabudowanymi szafami. Budynek odremontowany z zewnatrz jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Barczewo

Barczewo,warmińsko-mazurskie

180 000 zł103 m² 1 754,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Uwaga! sprzedaż wstrzymana - rezerwacja klienta do 30.09.2019 R. Bezczynszowe! mieszkanie zlokalizowane we wsi stare wrócikowo* możliwość aranżacji 5 pokoi* po generalnym remoncie * atrakcyjnie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij